Video Reklamlara Önemli Yenilikler Geliyor

Inrool, Türkiye’de ilk defa tarafımızdan yapılan ve online video reklamlarında farklılaşmak isteyen, pre-roll ve benzeri reklam modellerine alternatif arayan reklam verenlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve video reklam performansları arttırmak için geliştirilmiş, herhangi bir videonun başında yada sonunda çıkmayan ve tam anlamıyla ‘farklı’ diyebileceğimiz online video reklam networküdür.
Markaların internete olan ilgisinin her geçen gün arttığını biliyoruz fakat markaların internete olan ilgisine rağmen reklam modellerindeki çeşitlilik aynı oranda gelişmiyor. Örneğin online video reklamları başladığından bu yana reklam modelleri hep aynı kaldı ve hiç gelişmedi. En kötüsü de internette video reklam yapabilmek için başka bir video içeriğe bağımlılık hep devam etti. Biz de bu noktadaki ihtiyaçları fark ederek yeni reklam modelleri geliştirmeye ve video içeriğe bağımlılığa son vermeye karar verdik.
Söz konusu video reklamlar olduğunda gelişmiş hedefleme ve raporlama çok önemli bir nokta. Bizim sunduğumuz 11 farklı reklam modelinin tamamının VAST uyumlu olması çok önemli. Bizim inrool’de reklam verenlere sunduğumuz en önemli özellik ‘contextual targeting’ yani içerik hedefleme yapabiliyor olmamız.
SEKTÖRDEKİ DİĞER NETWORKLERE GÖRE ARTILARIMIZ
Şimdiye kadar hiç kullanılmayan bir alan üzerinde video reklam yayınlıyoruz. Online video reklam network olarak artılarımız çok fazla. Ancak en önemlisi şimdiye kadar hiç kullanılmayan bir alan üzerinde video reklam yapıyor olmamız. Ayrıca inrool networkünde kullanıcılar bir reklamı günde sadece bir kere görüyor. Bir diğer farkımız da video içeriği olmayan sitelerde video reklam yapabiliyoruz ve böylece video içeriğe bağımlılığı ortadan kaldırıyoruz. Tek bir kreatif ile onlarca site üzerinde videolu rich medya uygulamalar yapabiliyor olmamız da bizim en büyük artılarımızdan bir tanesi. Networkümüzde bunlara benzer daha birçok hizmeti bir arada sunuyoruz.

Yorumunuzu ekleyin:

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Site Footer