Outstream Video Reklamların Gücü

Online video reklamlar artık eskisi gibi değil. Görünüşe göre hiçbir zaman da olmayacak. Artık hayatımızda “outstream” diye bir gerçek var.

Geçtiğimiz yıl hayatımıza giren bu reklam ürünü gerek web sayfası üzerinde kullandığı reklam alanları gerekse de ayrıcalıklı “hedefleme” yöntemleri ile alışılageldik video önü reklamların tekeline son verecek gibi görünüyor. Özellikle sahip olduğu reklam ürünü çeşitliliği sayesinde ve 2014 yılı kampanyalarında elde ettikleri ortalama %100 izlenme oranları (VCR) göz önüne alınırsa (%37) bu hiç de zor olmayacağa benziyor.

inSlider, inRead, inBoard, inFlow ve inSocial gibi reklam ürünleri bulunan Inrool, bu ürünleri görsellerle zenginleştirerek reklam verenlere onlarca yeni reklam modeli sunuyor. Herhangi bir video içeriğe ihtiyaç duymayan bu zengin video reklam modeli çeşitle

Bütün reklam ürünleri kendi yazılım ekibi tarafından geliştirilen Inrool’un reklam ürünleri arasında reklam verenleri kendisine hayran bırakacak bir ürünü daha var, Youtube+1. Bu reklam ürününde yapılan bütün izlenmeler markaların Youtube kanalında ki video izlenme sayısını da arttırıyor. Bu özelliği ile Türkiye’de bir ilk olan bu ürünün kısa zamanda markaların yeni gözdesi olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Yorumunuzu ekleyin:

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Site Footer